nowoczesny akademik

Akademik Lipsk BaseCamp – poznaj nowy wymiar lokum studenckiego

Z czym zazwyczaj kojarzą nam się tradycyjne akademiki? To zatłoczone, mało atrakcyjne budynki, w których panuje ogólny chaos, rozgardiasz, a i warunki w pokojach pozostawiają wiele do życzenia. Zupełne zaprzeczenie takiego stanu rzeczy stanowią prywatne domy studenckie. Takie jak na przykład akademiki Lipsk należące do dużej sieci BaseCamp.

Z czym mamy do czynienia?

Prywatne akademiki pozwalają ich mieszkańcom dowolnie zarządzać swoim czasem, dzieląc go między obowiązki a przyjemności.

Oferowane przez BaseCamp obiekty to połączenie hotelu i tradycyjnego akademika. Na pierwszym miejscu stawiane są tu komfort i wygoda. Wszystko jednak przybiera tu postać wygody i komfortu. Na szczególną uwagę zasługują tu przede wszystkim wnętrza pokojów – przestronne, w pełni umeblowane i urządzone tak, by młody człowiek mógł poczuć się w nich niemal jak w domu. Co bardzo istotne, każdy z nich posiada własną łazienkę i kuchnię. Prywatne akademiki Lipsk to również lista dodatkowych atrakcji, obok których żaden student nie przejdzie obojętnie. Atrakcje te pozwolą zaplanować czas, niezależnie od tego, czego młody człowiek oczekuje. Czy będzie to aktywny, czy bardzo leniwy dzień. Na obszarze akademików BaseCamp znalazły się bowiem: siłownia, sala kinowa, taras, przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, a także pokoje do wspólnej nauki i pralnia. Standard stanowi super-szybkie WiFi działające na obszarze całego obiektu. Na tej STRONIE znajdziecie pełną ofertę lokali, które zaraz po obejrzeniu, możecie natychmiast zarezerwować dla siebie.

Prywatne akademiki Lipsk – propozycja, której trudno się oprzeć

Możliwość swobodnego zagospodarowania przestrzeni w pokojach to jeden z głównych atutów prywatnych akademików.

Mimo iż cena wynajmu jest dość wysoka, to prywatne domy studenckie cieszą się sporym zainteresowaniem. Młodzi ludzie cenią je głównie za prywatność, której próżno szukać nawet na prywatnych stancjach. Poza tym, tego typu miejsca stanowią ciekawą mieszankę różnych narodowości i kultur, co wyzwala w mieszkańcach otwartość na odmienność oraz wzbogaca ich doświadczenia. Sporym atutem, jakim mogą poszczycić się te obiekty, jest lokalizacja. Na przykład akademiki Lipsk BaseCamp położone zostały w ścisłym centrum miasta, co umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się. Duży plus stanowi też najbliższe sąsiedztwo, czyli wypełnione zielenią parki, co z kolei pozwala odciąć się na chwilę od miejskiego gwaru. Więcej zalet tego typu obiektów znajdziecie TUTAJ.

Przyglądając się ofercie BaseCamp nie sposób odmówić jej miana idealnej. Pokoje są duże i wygodne, czyli mieszkańcy nie są skazani na ciasnotę. Mogą czuć się też w pełni bezpieczni, co gwarantuje im 24-godzinna ochrona. Na miejscu czeka na nich z kolei cała masa wygód – od osobnych łazienek i specjalnych sal do nauki po przestrzenie do wspólnego spędzania czasu na zabawie, rozmowie lub… gotowaniu. Jedyny minus tego rozwiązania stanowi wysokość czynszu, którą mimo wszystko łagodzą oferowane warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *