akademik

Akademik na najwyższym poziomie – BaseCamp Lipsk

Studia zagraniczne to dla wielu młodych osób szansa na lepszą przyszłość. Takie studia dają możliwość nauki zawodu, znalezienia ciekawych praktyk oraz podszlifowania języka. Niemniej do wyjazdu za granicę na studia trzeba się odpowiednio przygotować. Jedną z ważniejszych spraw, o jakie trzeba zadbać, jest miejsce zamieszkania. Najczęściej jest to akademik. Co w tej kwestii ma do zaoferowania rynek niemiecki? Poznaj luksusowy BaseCamp w Lipsku!

Akademik dla studenta w Lipsku

Lipsk to wyjątkowe miasto o bogatej historii, do którego rok w rok napływa wielu studentów chcących właśnie tutaj rozpocząć swoje dorosłe życie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom tych młodych, ambitnych ludzi, powstał akademik BaseCamp Lipsk. To apartamenty położone w samym centrum Lipska, wśród nowoczesnych budynków. Ideą twórców BaseCamp było stworzenie przytulnego, ale wygodnego kąta dla studenta.

akademik

Akademik posiada w pełni wyposażone, nowoczesne pokoje z osobnymi, prywatnymi łazienkami i z funkcjonalną kuchnią. Oprócz tego w lipskim akademiku zadbano o wolny czas studentów. Mogą skorzystać z siłowni, zorganizować imprezę dla znajomych lub w spokoju pouczyć się do egzaminu w pokoju cichej nauki.

Przykładowe pokoje dostępne w BaseCamp w Lipsku

Pokoje typu Studio z kuchnią to przytulny kąt dla studenta, w którym można odpocząć, skorzystać z prywatnej łazienki i spotkać się ze znajomymi w jednej z kilku wspólnych kuchni. Nie brakuje też miejsca do przechowywania, dzięki czemu można bez problemu pomieścić swoje rzeczy. Dla miłośników gotowania stworzono pokój typu Studio z prywatną kuchnią. W standardzie znajduje się też prywatna łazienka, szybki Internet i rachunki wliczone w cenę wynajmu pokoju. Akademik BaseCamp w Lipsku oferuje także Studio Large dla Dwojga.

akademik

To idealne miejsce dla Pary, która razem wybrała się na zagraniczne studia i chciałaby mieć też wspólny pokój. W pokoju znajduje się wygodne, podwójne łóżko, prywatny, w pełni wyposażony aneks kuchenny, liczne szafki i schowki na wasze rzeczy i oczywiście prywatna łazienka. Więcej na temat oferty akademików BaseCamp w Lipsku w Niemczech można przeczytać także TUTAJ.

1 thought on “Akademik na najwyższym poziomie – BaseCamp Lipsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *