Zabawne aplikacje na telefon urozmaicają czas

Aplikacje dla zabawy

Skoro jest lato, a my mamy nasz idealny zestaw do „nic nie robienia” (czyli meble ogrodowe i mrożoną herbatę) – możemy oddać się leniuchowaniu. Nie potrzebujemy do tego już żadnych rekwizytów, ani dodatkowych sprzętów. Jeśli jednak chcielibyśmy podnieść owo „nic nie robienie” do potęgi entej – skorzystajmy z telefonu i aplikacji, które sprawią, że podczas leniuchowania nie będziemy się nudzić. Ani nadwyrężać!

Oto kilka absolutnie zbędnych aplikacji, które służą jedynie leniwej rozrywce:

The Pointless App - zabawne propozycje na spędzenie czasu

The Pointless App to aplikacja, która podsuwa nam mnóstwo głupich pomysłów każąc spróbować wypowiedzieć literę „m” bez zamykania ust, polizać się po łokciu, kichnąć nie zamykając oczy itd. Używając jej będziesz świetnie się bawił, a także staniesz się źródłem doskonałej zabawy dla wszystkich, którzy będą cię obserwować. Aplikacja jest darmowa.

iDragpaper - darmowa zabawa w rozwijanie rolki papieru toaletowegoiDragpaper to jedna z ulubionych (i zakazanych) zabaw z dzieciństwa. Możemy bez konsekwencji i absolutnie do woli rozwijać… rolkę papieru toaletowego, oczywiście z wirtualnej rolki. Zabawę można urozmaicić wybierając różne wzorki rzeczonego papieru oraz ścigając się z przyjaciółmi. Zwycięża oczywiście ten, kto rozwinie jak najwięcej papieru jednym rzutem. Podejmiesz wyzwanie?

Talking Tom Cat - gadający kot, który chętnie cię ponaśladujeTalking Tom Cat została ściągnięta przez ponad 450 mln użytkowników. Jeżeli zainstalujemy sobie tę aplikację na telefonie to już nigdy nie poczujemy się samotni – kot powtarza to co mówimy, oczywiście w zabawny koci sposób. Jeżeli wkurzymy się na kota – zawołajmy na pomoc psa, który z radością uciszy miauczącego zwierzaka rzucając weń poduszką. Jeżeli pies jest akurat zajęty – możemy przestraszyć papugującego nas kota pękającą torbą. Śmieszne? Być może…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *