Wyprzedaże startują 27 grudnia, a czy ty jesteś gotowy do startu?

Wyprzedaże? Czas start!

Tych wszystkich, którym wydaje się, że naszym jedynym narodowym sportem jest piłka nożna, ewentualnie jeszcze skoki narciarskie (ale tylko wtedy, gdy nasi skaczą dobrze) – pragnę wyprowadzić z błędu. Mamy jeszcze jeden sport narodowy, w którym bierzemy udział niezmordowanie i z zaskakująco dobrymi efektami. Jaki to sport? Wyprzedaże, oczywiście! 

Pomniejsze turnieje wyprzedażowe odbywają się w ciągu całego roku. Jednak w wyprzedażowych mistrzostwach wziąć można udział tylko raz w roku, w okresie między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem.  W mistrzostwach wystartować może każda (nawet niepełnoletnia!) osoba pod warunkiem, że dysponuje środkami płatniczymi. Wydaje Wam się, że skoro każdy może wciąż udział w wyprzedaży, to nie ma ona żadnych reguł i zasad? Ależ są! Oto one:

  1. Branie udziału w wyprzedażach w pojedynkę rzadko się opłaca - lepiej grać w drużynieGra zespołowa. Na wyprzedaż możesz oczywiście ruszyć w pojedynkę, ale organizatorzy ostrzegają, podkreślają i zalecają towarzystwo zaufanej osoby lub grupy osób – świetnie zgrane zespoły osiągają dużo lepsze wyniki niż zawodnicy pojedynczy.
  2. Bieg przez płotki. Na drodze do mety, czyli upragnionej rzeczy w absolutnie rewelacyjnej cenie – stoją płotki. Płotki przybierają podstępnie postać: stołów i stołków, wieszaków i rozmaitych informacyjnych bądź reklamowych standów. Wszystkie je należy ominąć, bez ich przewrócenia. Dozwolone jest potykanie się, ale wyłącznie na własną odpowiedzialność.
  3. Spalony. Spalony jest wtedy, kiedy biegniesz do przymierzalni z naręczem wyprzedażowych ciuchów i dostrzegłszy bliską koleżankę, która właśnie wchodzi do kabiny – próbujesz podać jej idealną dla niej sukienkę i w tym samym momencie klientka z innej drużyny cofa się o krok, a następnie zgrabnie mija koleżankę i zajmuje jedyną wolną w przymierzalni kabinę.
  4. Rzut wolny. Rzut wolny jest wtedy, gdy na ogromnym stole pełnym swetrów z ponadczasowej wełny znajdujesz rozmiar idealny dla koleżanki z drużyny, ale koleżanka z drużyny walczy w innej części boiska. Wówczas nie ma innego wyjścia jak właśnie rzut wolny – wywołujesz koleżankę, wolno namierzasz wyciągnięte ręce tejże i… rzucasz wspomnianym wyżej sweterkiem.
  5. Rzut za 3 punkty. To rzut przykładowego sweterka do koleżanki stojącej na drugim, najbardziej odległym krańcu stołu.
  6. Przejęcie. Przejęcie nie jest niczym miłym, choć zdarza się bardzo często. Wystarczy, że na moment spuścisz z oka wyprzedażowe zdobycze – następuje ich przejęcie przez wrogo nastawioną drużynę.

Wyprzedaże zaczynają się 27 grudnia. Czas najwyższy zacząć przygotowywać się do startu!

Wyprzedaże zaczynają się wraz z podniesieniem krat, no chyba, że te nie zdążą się otworzyć...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *