Biust to najbardziej kobieca część ciała, której wygląd w znacznej mierze zależy od rodzaju stanika

Biust do poprawki? W minutę!

Wiosna i lato to czas, gdy chętnie odkrywamy zdecydowanie więcej ciała. W gorące dni ubieramy wycięte topy, asymetryczne bluzki, sukienki odsłaniające plecy i… wystaje nam spod nich biustonosz! Nie jest to ani ładne (no chyba że mamy piękny biustonosz, stworzony do odsłaniania lub wygodny stanik sportowy (pasujący do kreacji, oczywiście), ani wygodne. Niezadowolenie z wyglądu naszego biustu z góry wyklucza opcję „bez stanika”. Co nam pozostaje? Spokojnie, nie sugeruję Wam operacji plastycznej! Znalazłam duże lepszy, tańszy i nieinwazyjny sposób na ekspresową poprawę wyglądu biustu! Piersi będą wyglądać obłędnie pod każdym ubraniem! I to bez biustonosza!

Sukienki bez pleców to wymagający rodzaj garderoby - wymaga nie tylko świetnej sylwetki, ale również... braku biustonoszaSilikonowy stanik do zadań specjalnych

Silikonowy stanik to produkt samoprzylepny, który przyklejamy bezpośrednio do biustu. Silikon to materiał w stu procentach bezpieczny dla skóry, której nie podrażnia ani on, ani żadne zapięcia, czy ramiączka. Nosi się go wyłącznie z przodu, a co za tym idzie – idealnie sprawdza się pod każdą kreacją, również ta z głęboko odkrytymi plecami. Silikonowy stanik może dać dodatkowo efekt powiększenia i podniesienia biustu. Cena? Za produkt, który posłuży nam nawet kilka miesięcy zapłacimy około 10 zł. To się opłaca!

Plastry podnoszące biust

To coś dla kobiet, które są niezadowolone z jędrności swojego biustu. Zdecydowałaś się karmić swoje dziecko piersią? To była doskonała decyzja, nawet jeśli jej kosztem jest nieco obwisłe i mniej jędrne piersi. Plastry podnoszące biust to produkt właśnie dla nas, drogie mamy! Jak to działa? W zależności od rodzaju / modelu plastra – możemy przykleić go pod biustem i unieść całą pierś do góry (drugi koniec plastra przyklejając na górze biustu) lub przykleić plaster nad brodawką i podciągnąć do góry. Do plastrów dołączane są najczęściej naklejki, dzięki którym możemy dyskretnie osłonić brodawki. To doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które planują założyć zwiewną, lekką kreację (np. letnią lub wieczorową sukienkę) i nie chcą obawiać się o wygląd piersi oraz to, czy aby ciemniejsza brodawka nie będzie zanadto prześwitywać przez materiał.

Ładny biust bez biustonosza? To możliwe, dzięki silikonowym stanikom i plastrom podnoszącym biust

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *