Gotowanie to pasja

Dobre garnki to podstawa

Obecnie gotowanie jest po prostu modne. Przygotowywanie zdrowych i ciekawych dań to wyzwanie, a my kochamy wyzwania! Rzucamy więc na stół kuchenną rękawice i stajemy do honorowego pojedynku o smak. Na  podorędziu mamy niezliczoną ilość akcesoriów, które ułatwią nam kuchenne zmagania i sprawią, że gotowanie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. W czym gotujecie?

Czas na zmianę

Garnki to jeden z topowych prezentów ślubnych. Ciocie i wujkowie chętnie wyposażają młodych w całe komplety. Jednak od ślubu minęło… ile to już lat? Sześć? A może dziesięć? Patrząc na poziom zużycia naczyń – chyba raczej dziesięć. Zatem czas najwyższy na wymianę garnków. Sprawdźcie markę Philipiak – ciocia i wujek raczej się nie obrażą.

Praktyczność i inspirujący designe

Naczynia firmy Philipiak są wykonane ze stali szlachetnej, który to materiał zapewnia luksusowy wygląd i niezrównany smak potraw. Stal nie wchodzi w reakcje z przygotowywanymi daniami, a garnki są antyalergiczne i antybakteryjne. Mądrze zaprojektowane i solidnie wykonane garnki pozwalają na efektowne i oszczędne gotowanie w niewielkiej ilości wody, bez konieczności dodawania tłuszczów (Instytut Żywności i Żywienia nadał naczyniom Philipiak Milano znak profilaktyki cholesterolowej). Odpowiednio wyprofilowane dno poszczególnych naczyń sprawia, że zarówno wybieranie potraw (np. zupy z garnka), jak i zmywanie po gotowaniu są zdecydowanie łatwiejsze. Szklane pokrywki pozwalają na kontrolowanie stanu potrawy bez konieczności ich podnoszenia. Ponadto Philipiak zawodowo łączy praktyczne rozwiązania z inspirującym designem. Szerokie i duże uchwyty umożliwiają bezpieczne podnoszenie i przenoszenie rozgrzanych naczyń, a włoskie wzornictwo pozwala nacieszyć oko prestiżowym wyglądem.

Spróbuj zanim kupisz

 Nikt nie lubi kupować kota w worku. Zanim więc zdecydujecie się na zakup właśnie tych garnków – wybierzcie się na jedną z imprez organizowanych przez firmę Philipiak w ramach działalności promującej zdrowe odżywianie. Piknik lub festyn to dobra okazja do wypróbowania (garnków) i spróbowania (potraw, które w tych garnkach powstały).

Jeśli nie po drodze Wam na piknik, zajrzyjcie na stronę http://www.najwyzszajakosczycia.pl/o-marce-philipiak – znajdziecie tu sporo informacji o firmie i jej produktach oraz luksusowy magazyn Zdrowie & Smak, a w nim m.in. przepisy, porady i artykuły lifestylowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *