Pokaz barmański na weselu? Świetny pomysł! Nie zapomnijcie dobrze go... sfotografować!

Fotograf Poznań? Ktoś? Coś?

Fotografie to zatrzymane w kadrze ważne chwile. Dobre zdjęcia są w stanie zatrzymać w kadrze również emocje. Odkąd upowszechniły się smartfony z wysokiej klasy aparatami cyfrowymi – fotografujemy coraz więcej i coraz chętniej. Na dyskach zapisane mamy tysiące zdjęć, ale… rzadko do nich wracamy i rzadko zdecydujemy się na ich druk. Inaczej sprawy się mają, gdy w grę wchodzą szczególnie ważne wydarzenia w naszym życiu, takie jak ślub, czy narodziny dziecka… Wówczas zatrzymywanie w kadrze chwil i emocji powierzamy profesjonalistom. Szukam właśnie dla przyszłej panny młodej profesjonalisty (lub zespołu profesjonalistów!) w Wielkopolsce. Fotograf Poznań? Poleca ktoś kogoś?

Wpisując w internecie hasło: fotograf Poznań – trafiłam na klimatyczne zdjęcia ślubne, niebanalne, pełne widocznych gołym okiem uczuć. I… chyba to jest to! Zresztą oceńcie sami.

W ten kadr najchętniej bym weszła, oczywiście tanecznym krokiem. Cudowne, dynamiczne i pełne swobody ujęcie.

Fotograf Poznań? Flash Group! To jedno ze zdjęć z wesela, które urzeka swoim dynamizmem

Z kolejnego zdjęcia bije radość, młodość i energia. Zróżnicowane tło oddaje tę chwilę bardzo wiernie, również dzięki pokazaniu technicznej strony wesela. Pozdrowienia dla kamerzystów 😉

Pan młody na pierwszym planie to radość i dobra zabawa w czystej postaci. Panowie w tle to profesjonalizm i zawodowstwo. Rewelacyjne zestawienie

Po weselu? Wyjdźmy na miasto! Wyjątkowe sesje ślubne to te niebanalne i niewydumane, nie bojące się codziennego, zwyczajnego tła.

Sesje ślubne nie muszą odbywać się w izolacji, czasem świetnie im robi wyjście "na miasto"

A na koniec: czarno-biała magia. Ci państwo młodzi wchodzą w nowe życie zakochani na zabój. I to widać na tym zdjęciu!

Czarno-białe zdjęcia mają swój niepowtarzalny uroki i klimat, z ważnych życiowych wydarzeń warto mieć kilka takich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *