Houston, mamy problem!  Lądujemy na Wyspach Bożego Narodzenia

Halo, baza… Halo, baza… Na kalendarzu objawił nam się  początek listopada. Nawigator melduje, że za jakiś czas wylądujemy na Wyspach Bożego Narodzenia. Stan emocjonalny załogi – fatalny. Wszyscy spanikowani. W skali od jeden do dziesięciu osiągamy poziom dwunasty. Kobieca część załogi podlega nienotowanym dotąd wahaniom nastroju, część męska objawia zachowania agresywne i kompulsywne. Halo, baza… czy nas słyszycie… halo, baza… – planowane lądowanie na Wyspach nastąpi w dniu 24. grudnia po południu czasu ziemskiego. Wtedy wszystkie sklepy są już zamknięte! Nie wiemy co zrobić, żeby odpowiednio wcześnie zaopatrzyć się w prezenty… Halo… muszę kończyć, pierwsza oficer mi tu mdleje – z pokładową maszynerią radzi sobie doskonale, ale prezenty pod choinkę także zostały na jej głowie! Halo, baza! Czy na tych Wyspach w ogóle są choinki??? Może tym razem nam się upiecze… Halo, baza… halo… Odbiór.

Christmas gifts

Uwaga, portal otwarty…

Halo, Gwiazdka 2-5-7, halo, Gwiazdka 3-5-7… Słyszymy was. Już traciliśmy nadzieję! Gdzie wy się pałętaliście z tymi bonami podarunkowymi? Dać dzieciom zabawki do ręki… Nie panikujcie! Słyszycie nas Gwiazdka 3-5-7? Nie-pa-ni-kuj-cie! Oczywiście na Wyspach nie ma żadnych choinek, ale sklepy nie będą zamknięte, bo… tam nie ma żadnego sklepu! Wylądujecie w strefie B612, powtarzam: B612 – pustynia. Ani pół sklepu, ani pół choinki. Natychmiast po wylądowaniu przejmie was eskadra transportowa i dostarczy każdego do miejsca zamieszkania. Na pewno zdążycie przed pierwszą gwiazdką. Słyszycie nas? Zdą-ży-cie! Prezenty pod choinkę możecie zacząć kupować już teraz. Specjalnie dla was uruchomiliśmy nowy portal . Możecie klikać bez obaw: portal jest bezpieczny, żadnych wirusów wam tam nie nalezie jak ostatnio. Halo, Gwiadka 2-5-7, halo… słyszycie nas? Odbiór.

zdjęcie blog

Kosmiczne prezenty

Tu Gwiazdka 2-5-7. Słyszymy was! Jak dobrze, że wreszcie weszliśmy w kontakt. Dość już mamy tego komunikacyjnego bezwładu. Czuliśmy się przez jakiś czas prawie jak… w domu. Bony podarunkowe zutylizowaliśmy na Marsie. O wszystkim opowiemy wam po powrocie. Działo się! A jak z dostawą prezentów? Słyszycie nas? Jak-zdo-sta-wą? Czy portal jest na pewno bezpieczny i skuteczny? Po otwarciu poprzedniego nalazło nam się tu tyle paskudztwa, że nawet drużyna Avengers miała kłopoty z odszczurzaniem… Halo, baza… Jak nas słyszycie?

Gwiazdka 3-5-7 słyszymy was doskonale. Musicie być naprawdę blisko naszej błękitnej planety. Nie obawiajcie się. To nie jest zwykły portal – tu się kupuje marzenia do spełnienia. Nie  – skarpetki i bony podarunkowe do oszołoma. Prezenty pod choinkę na wyjatkowyprezent.pl są naprawdę kosmiczne. Wy klikacie, my płacimy, wasze rodziny dostają piękne vouchery na co tam dla nich wybraliście. Słyszycie nas? Vou-che-ry. Tylko pamiętaj kapitanie, że twoja żona nie lubi tego SPA na Malediwach, bo…

Jakiego SPA? Baza, ja-kie-go-spa??? Na jakich Malediwach??? Baza, halo, halo… Słyszycie nas? Halo, baza… Skąd wy wiecie, że moja żona… Co wy macie do mojej żony. Znaczy co moja żona ma do was. Do tego co ma moja żona? Halo, baza!

Gwiazdka 3-5-7 żartowałem. Sorry. Żart. Suchar. Wybierzcie dowolne prezenty pod choinkę dla bliskich. W nagrodę za udaną misję stary obiecał zapłacić za wszystko. Słyszycie nas? Za-wszy-stko. Tylko nie kupujcie niczego, czego jak bym nie kupił, rozumiemy się 😉

Słyszymy. Sorry. Niepotrzebnie się wkurzyłem. Tęsknimy już do domu… Ile to jeszcze do tych Świąt…? Kurczę, jakoś przeżyjemy. Dobrze was było słyszeć. Pozdrawiamy. Koniec łączenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *