Walentynki? Tylko z sercem na dłoni, zakochani!!

Jak nie zapomnieć o Walentynkach?

Jeśli nie chcesz swojej zguby…. Tak mogłoby się zaczynać każde zdanie wypowiadane w celu przypomnienia mężczyznom o ważnych datach! Ilu z Was, panowie, udało się zapomnieć o urodzinach lub imieninach, przeoczyć rocznicę ślubu i w ogóle nie zainteresować się rocznicą pierwszego pocałunku (tak, kobiety świętują i tę datę!), nie wręczyć choćby kwiatka z okazji dnia kobiet lub (o zgrozo!) Walentynek? Za miesiąc Święto Zakochanych!

Zaznacz Dzień Świętego Walentego gdziekolwiek się da... Byle nie zapomnieć!Instrukcja: jak nie zapomnieć o Walentynkach?

  1. Bierzemy kalendarz i zaznaczamy czerwonym serduszkiem datę: 14.02.2016.
  2. Innym kolorem zaznaczamy daty: 13, 12 i 11.02 2016 – to takie 3, 2, 1… start – niezbędne, by nie zaskoczyło nas to docelowe czerwone serduszko.
  3. Bierzemy telefon i ustawiamy przypomnienie – j.w.
  4. Można również utworzyć prowizoryczną, męską grupę wsparcia – będziecie mogli nawzajem przypominać sobie o ważnych datach, wszak w grupie siła!
  5. W ramach grupy wsparcia warto pomyśleć o panelu dyskusyjnym pod roboczym tytułem: ABC prezentów dla kobiet. W ramach panelu należałoby poruszyć m.in. następujące tematy: kiedy kupić prezent?, dlaczego kupowanie prezentów na ostatnią chwilę najczęściej kończy się źle?, czy mop i żelazko to dobry pomysł na prezent i dlaczego nie?…

Krótki poradnik prezentowy

Kolacja w ciemności? Oryginalnie i pysznie - idealnie na Walentynki!Walentynki wymagają dwóch drobnych upominków: kartki z miłosnym wyznaniem i kwiatka. Te symboliczne upominki niewiele kosztują, ale zdecydowanie wiele znaczą! Jeśli jednak chcesz zaimponować ukochanej – wznieś się ponad średnią krajową (fundującą z okazji Święta Zakochanych właśnie drobne upominki z hipermarketu) i podaruj jej coś absolutnie wyjątkowego. Spokojnie, nie musi to być od razu pierścionek zaręczynowy! Wystarczy, że spełnisz któreś z jej marzeń. Prezent na Walentynki może mieć postać vouchera do SPA (koniecznie dla dwojga!), zaproszenie na niezwykłą kolację (np. zjadaną w ciemności) lub bilet na niezwykłą przygodę na quadzie.

W tym roku nas nie zawiedziecie, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *