Kapsułki Krups, czyli kapsułki Dolce Gusto to gwarancja ogromnego wyboru kaw najwyższej jakości

Kapsułki Krups, czyli… pstryk i kawa gotowa

Wyobrażacie sobie poranek bez kawy? Ja też nie! Dodatkowo, od pewnego czasu, nie wyobrażam sobie kawy innej niż ta z ekspresu. Jest bez porównania smaczniejsza i bardziej aromatyczna niż wszystkie kawy, którymi było mi dane raczyć się do tej pory. No i ekspresowa w wykonaniu, co jest ogromnym atutem, gdy pod nogami plączą się dzieci. Dlaczego wybrałam kapsułki Krups?

Ekspres Krups w minimalistycznym wydaniu to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników czarnej kawy - jest elegancki i niewielkiPoszukiwania ekspresu na miarę naszych oczekiwań

Ustaliliśmy już, że ekspres to jeden z podstawowych sprzętów kuchennych. Czego szukamy? Ano szukamy urządzenia, które będzie w stanie zaspokoić kofeinowe gusta wszystkich członków rodziny, będzie miało klasę i styl (będziemy z niego codziennie korzystać, a co za tym idzie – będzie wciąż na widoku, czyli musi być ozdobą kuchni!), będzie łatwe do utrzymania w czystości i intuicyjne w obsłudze. Ekspresy do kawy różnią się między sobą objętością, mocą i dodatkowymi funkcjonalnościami. Decydując się na ekspres na kapsułki – przeglądnijmy ofertę samych kapsułek, żebyśmy później nie byli rozczarowani.

Kapsułki Krups, czyli kapsułki idealne

Na jaką kawę macie ochotę? Czarną!Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możliwe jest przygotowanie rozmaitych kaw właśnie za pomocą ekspresu na kapsułki. Dzięki szerokiej ofercie samych kapsułek – może delektować się już nie tylko espresso, ale również kawami z delikatną mleczną pianką, takimi jak choćby cappuccino i niezwykle popularne latte. Miłośnicy tych ostatnich powinni wybrać rozbudowaną wersję ekspresów. Jeśli jednak naszym zdaniem kawa powinna być czarna i gorzka – postawmy na minimalistyczny ekspres, który zajmie niewiele miejsca (bez problemu również zabierzemy go na wczasy) i będzie zawsze w gotowości, by przygotować nam doskonałe, mocne espresso, creme, czy lungo. Ważna jest dostępność kapsułek do wybranego modelu ekspresu. Ja postawiłam na kapsułki Krups, czyli kapsułki Dolce Gusto, z którymi ekspresy Krups współpracują. Wybór smaków kaw jest bardzo duży i z pewnością zaskoczy smakoszy kawy czarnej. Piliście ją kiedyś w innej odsłonie? Grande, Lungo, Americana, Preludio… a wszystkie one w wersjach mild lub intenso! Warto spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *