Paznokcie hybrydowe to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu na częste ich malowanie - hybrydy trzymają się około 2-3 tygodni

Manicure hybrydowy? Mam i ja!

Większość z nas marzy o pięknym, zadbanych paznokciach, pociągniętych lakierem w ulubionym kolorze. Większość z nas na marzeniach poprzestaje, bo przecież naczynia same się nie zmyją, pranie samo się nie rozwiesi, łazienkowe baterie same o swą czystość nie zadbają… A  jak się mają pomalowane paznokcie do wszelkich prac domowych? Wiadomo, nijak! Czyli nie ma to jak starannie pomalować paznokcie, by po 2-3 godzinach wypełnionych po brzegi domowymi obowiązkami podziwiać odpryski na swym dziele. Jest jednak wyjście z tej patowej sytuacji, gwarantujące, że wilk będzie syty i owca cała (czyli obowiązki wypełnione, a paznokcie bez odprysków): manicure hybrydowy! 

Manicure na miarę potrzeb

Połączenie róży z czernią to seksowny pomysłManicure hybrydowy pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami, w dowolnym kolorze (lub kolorach). Ogromną zaletą tego rodzaju stylizacji paznokci jest: trwałość i naturalny wygląd. Do paznokci nic nie jest doklejane, ani doczepiane – nie można ich zatem przedłużyć, ani radykalnie zmienić ich kształtu (chyba że dysponujemy własnymi bardzo długimi paznokciami!). Na płytkę paznokciową zostaje nałożona baza utrwalana pod lampą UV, a następnie kosmetyczka dowolnie maluje i ozdabia paznokcie, każdą kolejną warstwę również utrwalając pod lampą. Coraz powszechniej dostępne i coraz częściej kupowane są zestawy do samodzielnego wykonywania hybrydowego manicure’u w warunkach domowych – z tej możliwości korzystają kobiety, których nie przerasta równie ładne pomalowanie paznokci obydwu rąk. Ja się niestety do nich nie zaliczam. A zatem? Kosmetyczka!

Paznokciowe czary

Hybrydy mogą być delikatne i dziewczęceDobra i doświadczona kosmetyczka, odznaczająca się zdolnościami artystycznymi to osoba, która wyczaruje na naszych paznokciach każdy niemal wzór. Wystarczy wpisać w internetowej wyszukiwarce: „hybrydy wzory” lub jakąkolwiek podobną frazę związaną z manicure’em hybrydowym, by… oniemieć z zachwytu. Możemy mieć piękne w każdym kolorze lub kilku – każdy inny, ozdobione dowolnym wzorem, konkretnym rysunkiem lub napisem. W zależności od kondycji naszych paznokci oraz tempa ich wzrostu – manicure hybrydowy będzie świetnie wyglądał przez 2-3, a nawet 5 tygodni. Jeżeli nie pojawią się żadne przeciwwskazania, a paznokcie nie osłabią się po hybrydach – możemy fundować je sobie właściwie bez przerw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *