Odpowiednio dobrane kosmetyki to podstawa skutecznej pielęgnacji skóry

Nawilżanie w sprayu

Głęboko nawilżona skóra gwarantuje zdrowy i świeży wygląd. W czasie letnich wakacji warto zadbać o nią w sposób szczególny, by czuć się swobodnie i pięknie. Jeżeli wybieramy się na urlop nad morze – koniecznie weźmy ze sobą kremy z filtrem, balsamy nawilżające oraz te, które  zadbają o naszą skórę po morskich i słonecznych kąpielach.  Podczas smarowania się na plaży, opcja peelingu piaskiem – gwarantowana.

Dbaj o skórę codziennie

Zamień gorące kąpiele na chłodne prysznice - to zbawienne dla skóry!Gorące kąpiele, szorstkie ręczniki, warunki atmosferyczne (wysokie i niskie temperatury, słońce, wiatr), nieodpowiednie kosmetyki, zła dieta i używki  – wszystko to ma ogromny wpływ na kondycję naszej skóry. Jeżeli zatem chcemy jak najdłużej cieszyć się jej zdrowym wyglądem – musimy już teraz nieco się do pielęgnacji skóry przyłożyć. Zacznijmy od zarzucenia kąpieli na rzecz prysznica, wycieranie szorstkim ręcznikiem zamieńmy na oklepywanie mokrej skóry ręcznikiem miękkim, skontrolujmy etykiety używanych kosmetyków i pozbądźmy się tych, które mogą naszą skórę uczulać, a w końcu – zadbajmy o zbilansowaną dietę i zdrowy tryb życia.

Pielęgnacja w wersji wakacyjnej

Suchy olejek w sprayu to idealne rozwiązanie na lato i urlopGorące letnie dni spędzone na piaszczystej plaży, z szumem fal i skrzekotem mew w tle – to możliwość odpoczynku i okazja do tzw. resetu. Resetowania nie powinna zakłócać nam wizja przesuszającej się skóry. Jeżeli nie mamy ochoty wcierać w siebie balsamu (wraz z piaskiem) – zaopatrzmy się w produkt idealny na lato (i nie tylko!). Suchy olejek do ciała w sprayu to kosmetyk idealny na wakacje, gdy skóra wymaga wzmożonej ochrony i pielęgnacji, a my pożądamy ekspresowych rezultatów. Olejek w sprayu to produkt, który zaspokoi nasze oczekiwania w sposób błyskawiczny – ekspresowo nawilżając skórę, nie pozostawiając na niej tłustych śladów. No i piasek nam nie straszny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *