Mikrodermabrazja twarzy to zabieg bezbolesny i bezpieczny

Peeling w wersji mikro!

Wstyd się przyznać, ale… przyznam się! Co mi tam! Ostatnio po raz pierwszy skorzystałam z usług profesjonalnej kosmetyczki i… absolutnie zakochałam się w zabiegu mikrodermabrazji. Wypróbowałyście już tę metodę oczyszczania twarzy? Polecam! Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a po całej serii – będziecie wyglądać zdecydowanie lepiej, świeżo i młodo! Warto? Warto!

Czym jest mikrodermabrazja?

Urządzenie do mikrodermabrazji jest niewielkie - można więc skorzystać z usług kosmetyczki mobilnej, to wygodne rozwiązanieTo absolutnie bezpieczny i całkowicie bezbolesny zabieg pielęgnacyjny polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka i skóry. Zabieg wykonywany jest przez kosmetyczkę lub lekarza medycyny estetycznej za pomocą specjalnego urządzenia, którego głowica wyposażona jest w mikrokryształki – to dzięki ich ruchom oczyszczana jest skóra. Intensywność i głębokość zabiegu zależy od kondycji naszej skóry i jej potrzeb – specjalista wykonujący zabieg każdorazowo dobiera moc mikrodermabrazji do indywidualnych potrzeb klienta.

Co nam daje mikrodermabrazja?

Efekty serii zabiegów mikrodermabrazji są świetne - skóra wygląda zdrowiej i młodziejZabiegi mikrodermabrazji najlepiej przeprowadzać w seriach – wówczas efekty są najbardziej widoczne. W celu regularnego oczyszczania skóry – najlepiej sprawdzi się system: 1 raz na miesiąc. Jeżeli jednak chcemy zafundować sobie kurację odmładzającą – umówmy się na 6 zabiegów, jeden raz na tydzień. Dzięki mikrodermabrazji nasza skóra będzie wyglądała zdecydowanie lepiej: poprawi oraz wyrówna się jej koloryt (zniknie szarość oraz drobne przebarwienia), spłycą się zmarszczki, a skóra będzie bardziej elastyczna. Po każdym mikro peelingu najlepiej zastosować intensywnie nawilżające i odżywiające maseczki – skóra jest wówczas dużo bardziej chłonna.

Dla kogo i za ile?

Zabiegi mikrodermabrazji nie mają wielu przeciwskazań i mogą być z powodzeniam przeprowadzane na skórze kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Skóra objęta zabiegiem powinna być zdrowa, bez aktywnych ognisk zapalnych. Cena zależy od obszaru, który poddamy zabiegowi – koszt mikrodermabrazji twarzy zaczyna się od 40zł za jeden zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *