Wypatrywanie początku roku szkolnego jest dużo przyjemniejsze, jeśli robimy to z nowym plecakiem. Upolowaliście już swój?

Plecakowy zawrót głowy, czyli wybieramy plecak!

Koniec wakacji już tuż tuż, a skoro tak – nie ma co zwlekać ze szkolnymi zakupami. Portfel ucierpi tak, czy siak, a jeśli zajmiemy się tym dzisiaj – będziemy mieli zdecydowanie większy wybór. Skompletowanie plastyczno-piśmienniczej części wyprawki to fraszka igraszka przy dylematach związanych z wyborem plecaka. Czeka nas prawdziwa wojna między tym czego naj, naj, najbardziej chce naszego dziecko,  a tym, co będzie najzdrowsze dla jego pleców. No chyba, że uda nam się znaleźć ładny i zdrowy kompromis, czyli… plecak idealny. 

Młodzież starsza i młodsza oszalała na punkcie plecaków z literkami CP. CoolPack oferuje funkcjonalne i naprawdę niezłej jakości plecaki dla starszych dzieci, w rewelacyjnych, podobających się młodzieży wzorach. W hipermarketach i na aukcjach internetowych kupimy je już od 69 zł.

CP, czyli CoolPacj to tegoroczny hit wśród młodzieży. Spokojnie, nie zrujnujemy!

Świetną alternatywą dla CoolPacków są plecaki marki ST.REET. Świetnie zaprojektowane wnętrze, z mnóstwem pożytecznych przegródek oraz dodatki w postaci kółek i rączki (dostępne w wybranych modelach) – czyni ze „st.reetów” plecaki bliskie idealne. Minusem może być ich cena, są średnio dwukrotnie droższe niż wspomniane CoolPacki.

ST.REET to plecaki dla starszych dzieci - dostępne w wielu wzorach i modelach, również na kółkach i z wygodną rączką

Plecak MadPax to gwarancja jakości i oryginalności. Za to bąbelkowe cudo przyjdzie nam jednak zapłacić ponad 300 zł.

MadPax to marka oferująca świetnej jakości plecaki - trwałe i oryginalne

Ten kolczasty plecak to kolejna propozycja marki MadPax. Powrót do szkoły z takim plecakiem to przyjemność!

19408

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *