przepływowe podgrzewacze wody

Przepływowe podgrzewacze wody – jaki wybrać?

Ciepła woda, szczególnie zimą, jest nam niezbędna do normalnego funkcjonowania w gospodarstwie domowym. Istnieje kilka sposobów na uzyskanie dostępu do ciepłej wody użytkowej, a jednym z nich są przepływowe podgrzewacze wody dostępne w wersji gazowej i elektrycznej. Co warto o nich wiedzieć? Na jaki model się zdecydować?

Przepływowe podgrzewacze wody – zalety

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody, czyli popularne „Junkersy” to urządzenia do podgrzewania wody właśnie marki Junkers. Cieszą się one ogromną popularnością już od ponad 100 lat! Mogłoby się wydawać, że to mało nowoczesne rozwiązanie, ale nic bardziej mylnego! Nowe modele podgrzewaczy wody Junkers są wyposażone w liczne dodatkowe funkcje i udogodnienia, dzięki czemu idealnie dostosowują się do naszych potrzeb. Wszystko po to, by urządzenia te pracowały jeszcze wydajniej, będąc jednocześnie przyjazne środowisku.

przepływowe podgrzewacze wody

Jak działają gazowe przepływowe podgrzewacze wody? Jak sama nazwa wskazuje, podgrzewają wodę w systemie przepływowym. Junkers oferuje różne modele podgrzewaczy przepływowych, o różnej mocy urządzeń, sposobu zapłonu, techniki spalania, a także możliwości użytkowania przy użyciu różnych rodzajów gazu.

Zastosowanie przepływowych podgrzewaczy wody

Zarówno gazowe, jak i elektryczne przepływowe podgrzewacze wody doskonale sprawdzą się w lokalach, w których nie ma doprowadzonej ciepłej wody. Są one niewielkich rozmiarów i nie wymagają posiadania zbiorników na podgrzewaną wodę. Ich wykorzystanie pozwala w ekonomiczny sposób uzyskać ciepłą wodę, gdyż jest ona podgrzewana w momencie korzystania z niej. Nowoczesne modele podgrzewaczy zapewniają stabilną temperaturę wody, dzięki czemu nie musimy ustawiać jej ręcznie.

przepływowe podgrzewacze wody

Opis wybranych modeli przepływowych podgrzewaczy wody marki Junkers znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *