Bolące kolana mogą utrudnić poruszanie się

Sposób na ból

Ból jest mechanizmem obronnym naszego organizmu, który każe zwrócić naszą uwagę na bolące miejsce właśnie. Gdy boli głowa lub ząb – sięgamy po tabletkę (i umawiamy wizytę u stomatologa!), a gdy bolą mięśnie lub stawy – sięgamy po sprawdzony żel mający właściwości łagodzące, chłodzące i przeciwbólowe. Olfen Gel to niesteroidowy lek przeciwzapalny, którego substancją czynną jest diklofenak. Diklofenak przenika przez skórę trafiając w miejsce bólu – do mięśni i ścięgien, a także tkanek okołostawowych (kumuluje się w mazi stawowej). Po co komu żel? W czerwcu przydał się mojemu dziadkowi…

Przyczyna i skutek

Uciążliwe bóle mięśni i stawów mogą skutecznie utrudnić codzienność

Czerwiec to miesiąc pełen… czereśni, których w tym roku było mnóstwo. Na czereśnię wybrał się mój dziadek – zaopatrzony w wiadro i drabinę. Na pierwszym stopniu owej drabiny przypomniał sobie, że zapomniał o zmianie obuwia, a domowe kapcie nie są najbezpieczniejszym rozwiązaniem w kontekście wchodzenia po drabinie… Wyprawa skończyła się upadkiem i bólem – na szczęście dziadek niczego sobie nie złamał, a jedynie lekko się potłukł. Nie pierwszy raz zresztą. Babcia na tę okoliczność ma odpowiednio wyposażona domowa apteczkę, a w niej obok podstawowych produktów (wody utlenionej i plastrów) również Olfen Gel.

Skuteczny sposób na ból

Skuteczny żel na bóle mięśni, stawów i więzadeł

Olfen Gel ma działanie kojące i przeciwbólowe, można go stosować do miejscowego leczenia stanów zapalnych, walczenia z bólem stawów(również w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych) i mięśni, a także nerwobóli i bólu pourazowego. Żel radzi sobie z dolegliwościami bólowymi ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów będącymi następstwem nadwyrężeń, skręceń lub stłuczeń. Smarowanie bolących miejsc (nie należy stosować żelu na skórę z ranami!) 3 – 4 razy dziennie powinno przynieść ulgę i pomóc pożegnać ból w ciągu maksymalnie siedmiu dni. Więcej informacji o Olfen Gel znajdziesz na stronie: http://www.olfen.cz/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *