Piękne, zdrowe i lśniące włosy to ozdoba każdej kobiety. No i mężczyzny!

Suszymy włosy? Suszymy!

Włosy… temat rzeka! Wiele czasu, uwagi i pieniędzy kosztuje nas zachowanie ich w jak najlepszej kondycji. Inwestujemy w wysokiej jakości kosmetyki i sprawdzonych fryzjerów, a także w sprzęt, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne okiełznywanie fryzur. Czym suszymy włosy? Jaka powinna być idealna suszarka do włosów? 

Gdy pójdziesz spać z mokrymi włosami... rano czeka cię szok!Jeśli nie wysuszysz, to się napuszysz!

Zdarzyło Wam się kiedyś umyć wieczorem głowę i włosy, a następnie odpuścić sobie wysuszenie tych ostatnich? Poranny widok w lustrze sprawił, że obudziłyście się w 30 sekund i to bez kawy? Znam to! Dlatego najczęściej myję głowę rano, a do suszenia i układania fryzury używam suszarki do włosów, którą jakiś czas temu podarował mi mąż.

Suszarka idealna to…

suszarka ładna! Tak, wiem że to nie najważniejsza cecha urządzenia elektrycznego, ale przecież przyjemnie jest suszyć włosy pięknie zaprojektowaną suszarką, prawda? Poza eleganckim designem zwróćmy uwagę na najistotniejsze parametry techniczne urządzenia:

  • moc – na rynku dostępne są suszarki o mocy od 1000W do 2300W (im większa moc – tym efektywniej suszymy włosy). Do cienkich i krótkich włosów można wybrać słabsze urządzenie, włosy długie i gęste łatwiej i szybciej wysuszymy mocniejszym sprzętem.
  • regulator siły nawiewu – najczęściej mamy do wyboru od dwóch do czterech prędkości, dzięki którym możemy zoptymalizować proces suszenia i układania włosów.
  • regulator temperatury wydmuchiwanego powietrza – najlepsze, nowoczesne suszarki są wyposażone w regulator temperatury (minimum 2 – 4 stopnie), a niektóre posiadają również funkcję, która automatycznie ustawia najodpowiedniejszą kombinację temperatury oraz prędkości suszenia.
  • nawiew zimnego powietrza – to stosunkowo nowe rozwiązanie, ale cieszące się ogromną popularnością. Dzięki strumieniowi zimnego powietrza ułożymy i utrwalimy wybraną fryzurę, bez konieczności użycia dużych ilości lakieru, czy pianki.
  • ergonomiczny kształt, wygodny uchwyt, długość kabla, uchwyt do zwieszenia suszarki – to detale, które decydują o komfortowym użytkowaniu sprzętu.
  • ważne dodatki – ekstra wyposażenie dołączone do urządzenia, może znacząco podnieść jego użyteczność. Suszarka do wlosow z koncentratorem nadmuchu ułatwi modelowanie fryzury, a dzięki dyfuzorowi zwiększymy objętość włosów oraz wymasujemy skórę głowy.

Suszarki Rowenta są nie tylko funkcjonalne i komfortowe, ale również... ładne!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *