Kolorowe dekoracje na wielkanocny stół? Najłatwiej przygotować je z serwetek, również tych papierowych

Świąteczny stół? Kolorowy, elegancki, gustowny…

Wielkanoc już jutro! Planujecie rodzinne spotkania? Będziecie jeść śniadanie we własnym gronie, czy zaprosicie na nich bliskich i przyjaciół? Tak czy siak – warto zadbać o odpowiednio przystrojony świąteczny stół. Oto kilka inspirujących pomysłów na klimatyczne nakrycia, niebanalne i eleganckie ozdoby! Jeszcze zdążycie! 

Piękny świąteczny stół? Wystarczy odpowiedni dobór kolorów (zielenie i żółcie!), piękne kwiaty oraz wielkanocny stroik. To propozycja niezwykle gustowna i wysmakowane, a do tego bardzo łatwa do przygotowania.

Marzy Wam się elegancki i gustowny stół świąteczny? Wystarczy zestawić ze sobą odpowiednie kolory

Kolejna propozycja wymaga już nieco więcej przygotowań. Urocze filcowe podkładki pod talerze możemy kupić lub przygotować sami z kwadratowych lub okrągłych kawałków materiału. Do tego kilka ślicznych gadżetów, takich jak pluszowe ptaszki i małe, kolorowe jajeczka i… dekoracja gotowa. Robi wrażenie!

Piękny, nieco fikuśnie przystrojony stół. Przypadnie do gustu artystycznym duszom, które szukają niebanalnych rozwiązań

Prostą, wielkanocną ozdobę zrobimy z najzwyklejszej serwetki papierowej. Świąteczne jajko wygląda jakby miało uszy! Na stole towarzyszą mu ceramiczne zajączki i obowiązkowa rzeżucha.

Prosta, wielkanocna dekoracja - do zrobienia ze zwykłej papierowej serwetki. Tanio i efektownie!

Macie w domu dzieci? Podarujcie im radosne i kolorowe święta! Obrus w śliczne kropki, zielone talerze, kolorowe wstążeczki… Będzie się działo! I na takim pstrokatym stole nie będzie widać plam!

Kolorowe Święta? To najlepszy wybór dla rodziny z dziećmi! Będzie radośnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *