To od nas zależy jak i z kim przywitamy Nowy Rok!

Sylwestrowe last minute

Większość z nas ma już plany na Sylwestra. Elegancki bal, zabawa pod gołym niebem czy domówka ze znajomymi? Każdy pomysł jest dobry, bo skrojony na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań! Jeżeli zaplanowaliśmy Sylwestra na kanapie z pilotem w ręce i właśnie teraz dotarło do nas, że jednak chcemy gdzieś się pobawić… czas na opcję last minute! Może cos oryginalnego?

Do ostatniego dnia w roku zostały nam 3 doby. Co jesteśmy w stanie zorganizować w tak krótki czasie? Całkiem sporo!

  • Jeśli zabawa w klubie to tylko w świetnym towarzystwie i szampańskich nastrojachImpreza składkowa – robimy ekspresowy research wśród znajomych pytając, czy idą na jakąś imprezę (zaskoczy nas ilość ludzi nie mających pomysłu i planu na tę przełomową noc) i mogą nas wkręcić, a jeśli nie idą – proponujemy Sylwestra u nas zostając tym samym bohaterami roku. Dzielimy się zadaniami, trunkami i jedzeniem do przygotowania, a trzy dni później po prostu świetnie się bawimy.
  • Impreza pod chmurką – na nią bilety się nie kończą, bo… ich po prostu nie ma! Możemy więc bez żadnego zachodu wyjść w Sylwestra na miasto i skorzystać z atrakcji przygotowanych dla mieszkańców przez włodarzy. Jedyne co nam będzie potrzebne to ciepłe ubrania i dobre towarzystwo.
  • Sylwester w parku wodny to oryginalny sposób na przywitanie Nowego Roku i pożegnanie StaregoKluby, kina, Aquaparki – to imprezy biletowane. Za późno? Jeśli nie spróbujesz – to się nie przekonasz! Chwytamy więc za telefon i obdzwaniamy wybrane miejsca z pytaniem o… wolne miejsca. Może akurat dopisze nam szczęście. Wybierając się do klubu dopytajmy, czy aby na pewno Sylwester nie jest imprezą tematyczną i ubierzmy się stosownie – niestosownie wyglądać nie wypada. Do kina ubierzmy się na luzie – spodnie na gumie to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli podczas całego sylwestrowego maratonu filmowego planujemy przegryzać popcorn robiąc krótką przerwę na szampana. Aquapark zaoferuje nam spędzenia Sylwestra na mokro – makijaż i elegancka fryzura nie są wymagane, nie zapomnijmy o stroju kąpielowym.

Udało się uratować Sylwestrowy wieczór? Super! Jeszcze tylko załatwić opiekę dla dzieci… Babciuuuuu, pomocy!

Mam już pomysł na postanowienie noworoczne: w 2016 imprezę sylwestrową zaplanuję we wrześniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *