W obecnych czasach, na pytanie: "do you speak English?" - nie wypada odpowiedzieć: "no". Ok?

Szkoły językowe na czasie

Czas na naukę języka obcego? Pamiętajmy, że na to nigdy nie jest za późno, ani… za wcześnie! Już 2 – 3 letnie maluchy chętnie popląsają w rytm piosenek śpiewanych po angielsku (lub w jakimkolwiek innym języku), a dzieci w wieku przedszkolnym z radością będą brały udział w energetycznych zabawach, do których polecenia będą wydawane w języku obcym. Nauka dla starszych dzieci to już nieco poważniejsza sprawa – najważniejsza jest metodyka pracy oraz osoba nauczyciela, który wprowadzi na zajęciach nie tylko setki nowych słówek, ale również… życzliwą atmosferę. Wybierajmy szkoły językowe, które zaoferują naukę na najwyższym poziomie. 

Na co zwrócić uwagę wybierając szkołę?

Ważna jest renoma szkoły – markowe instytucje to gwarancja ujednoliconych metod i wysokich wymagań stawianych wszystkim pracownikom.

Dobry nauczyciel to nauczyciel, który zaraża swoją pasją, skutecznie motywuje i klarownie przekazuje informacje

Sieć szkół to również dobrze urządzone i wyposażone w pomoce naukowe sale, dostęp do książek w podręcznych biblioteczkach oraz możliwość bezproblemowego skorzystania z ksera oraz automatów z przekąskami i napojami.

W nowocześnie urządzonych wnętrzach nauka jest przyjemniejsza i sympatyczniejsza

Istotnym czynnikiem jest również lokalizacja szkoły – powinna być w niewielkiej odległości od naszego miejsca zamieszkania, by dostanie się do niej nie wiązało się z uciążliwymi podróżami. Niektóre szkoły językowe oferują również możliwość nauki on-line.

Gdzie możesz uczyć się języka? Wszędzie! I to dosłownie!

Jeżeli zależy nam na zdobyciu certyfikatów – sprawdźmy, czy wybrana szkoła posiada w swojej ofercie przeprowadzanie certyfikowanych egzaminów.

Certyfikaty to formalne dokumenty potwierdzające znajomość języka na konkretnym poziomie, wystawiane po ukończeniu kursu i zdanym egzaminie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *