Rolki po papierze toaletowym? Wkurzające, ale mogą się przydać!

Nie wyrzucajcie tutek po papierze toaletowym!

Wakacje to czas, gdy zapotrzebowanie na kreatywne sposoby spędzania czasu z dziećmi zdecydowanie wzrasta. Odpowiedzią na deficyt pomysłów mogą być tutki po papierze, a każdy kto ma w domu dzieci i mężczyznę wie, że tutki raczej lubią się grupować w łazience, nić pojedynczo wędrować do kosza na śmieci. I o ile zazwyczaj jest to powód do frustracji, o tyle podczas wakacji może się okazać… zbawienny. A zatem tutki w dłoń i do dzieła! 

Środek wakacji. Udało Wam się gdzieś wyjechać? Była tam woda? Może złowiliście jakąś rybkę? Lub choćby jakąś zjedliście? Odświeżmy sobie te wspomnienia robiąc z tutek kolorowe rybki.

Kolorowe rybki z rolek po papierze toaletowym? Wystarczy odrobina kleju, bibuła i nożyczki! Rybki możecie powiesić na sznureczkach

A może nie morze, tylko góry i lasy? Leśne drzewa i krzaki również można zrobić z rolek po papierze toaletowym!

Drzewa i krzewy zrobione z rolek po papierze toaletowym? Super pomysł! Proste wykonanie!

Wakacje są magiczne, bez względu na to, czy udało nam się gdzieś wyjechać, czy też nie! To przecież mnóstwo wolnego czasu, który aż się prosi o jego kreatywne zagospodarowanie! Magiczny królik z kapelusza będzie tutaj jak najbardziej na miejscu.

Magiczny królik, który wyskakuje z kapelusza? Doskonały pomysł i świetna zabawa

No dobra, wystarczy już o tych wakacjach! W końcu szkoła coraz bliżej! Zacznijmy powoli oswajać z tym faktem siebie i nasze dzieci. Doskonałym pomysłem na takie właśnie oswajanie będzie zrobienie kolorowego organizatora na biurko w stylu eko.

Organizator na biurko? Oczywiście z rolek po papierze toaletowym! Ekologiczny i ekonomiczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *