Bielizna wyszczuplająca powala wygładzić ciało i ukryć większość niewielkich fałdek

Wyszczuplanie last minute!

Tego Sylwestra, który wypada w niespełna tydzień po największym w roku obżarstwie świątecznym, to ktoś zdecydowanie kiepsko wymyślił… No ale cóż zrobić? Dyskutowanie z kalendarzem nic nie da, a i łez szkoda skoro przysłowiowe mleko się wylało. Po świętach zza paska spódnicy coś się ewidentnie wylewa i raczej nie jest to mleko? Spokojnie! Od czego jest bielizna do zadań specjalnych?! Kilka propozycji na wyszczuplanie last minute! 

Bielizna wyszczuplająca to wiele modeli i fasonów, które pomagają wysmuklić nasze ciało w wybranych jego partiach. Kobiety najczęściej sięgają po bieliznę, która wyszczupla talię oraz tę pozwalającą unieść pośladki i wygładzić uda.

Oto cztery podstawowe modele bielizny wyszczuplającej:

Wyszczuplające majtki z wysokim stanem. To propozycja dla kobiet, które chcą wymodelować pośladki i ukryć ewentualne fałdki w talii.

Wyszczuplające majtki z wysokim stanem pozwalają wymodelować pośladki i wygładzić talię

Planujemy w sylwestrową noc założyć przylegającą do ciała sukienkę? Zamiast wyszczuplających majtek – wybierzmy wyszczuplające body. Dzięki tej bieliźnie sukienka będzie pięknie leżeć i nic nigdzie się nie wyleje.

Body wyszczuplające wymodeluje całą sylwetkę - to idealny wybór pod przylegającą do ciała sukienkę

Jeżeli naszym problemem jest tylko i wyłącznie talia – wymodelujemy ją za pomocą wyszczuplającego pasWyszczuplający pas to propozycja dla kobiet, dla których jedynym problemem jest talia - dzięki modelującemu pasowi problem zniknie

Jeżeli zależy nam na optycznym wysmukleniu całej sylwetki – sięgnijmy po kombinezon, który swoim modelującym działaniem obejmie nasze uda, pośladki i talię oraz biust (poprzez jego uniesienie).

Wysmuklający kombinezon to kompleksowe rozwiązanie, które pomoże wymodelować całe ciało

Wyszczuplanie last minute nie jest oczywiście rozwiązaniem sprawdzającym się w dłuższej perspektywie czasu. Może jednym z noworocznych postanowień będzie rozwód ze słodyczami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *