Spraw chłopakowi niezapomniany prezent na Dzień Chłopaka

Zaszalej chłopaku!

Co roku (w okolicach 8 marca) łapię się na tym, że zapomniałam o… Dniu Chłopaka. W tym roku postanowiłam nie zapomnieć, a opcja ustawienia sobie przypomnienia w telefonie zdecydowanie mi w tym pomogła. Wybrzmiał właśnie wybrany na tę okoliczność romantyczny dzwonek, więc siadam z kawą przed laptopem i wpisuję w wyszukiwarkę: poszukiwany dobry pomysł na prezent dla chłopaka, od ślubu zwanego mężem…

Byle nie slipy!

Drobne upominki powinny być zabawne... lub smaczne!Nie jesteśmy już nastolatkami, za nami lata totalnej beztroski i godziny przesiadywania w kawiarnianych ogródkach i bezcelowego „szwędania” się po sklepach. Prezenty, które sprawialiśmy sobie przed laty miały kilka wspólnych cech: były spontaniczne, śmieszne i… tanie. Studenckie stypendium nie pozwalało na zbyt wiele. Dzisiaj żyje nam się całkiem wygodnie i w końcu możemy sobie pozwolić na kupowanie prezentów bez skrupulatnego oglądania każdej wydanej na ten cel złotówki. Porzucam więc myśl o slipach (przydałyby się), skarpetach (również by się przydały) oraz koszulach z krawatami do kompletu (nigdy za wiele)! W tym roku będzie oryginalnie!

Niebanalny pomysł

Lot paralotnią to spełnienie jednego z marzeń mężczyznyWszystkie udane prezenty mają swój początek w… głowie. Zanim wyruszymy na poszukiwania – siądźmy i przeanalizujmy sytuację. Prezent dla chłopaka, niezależnie od jego wieku, powinien być prezentem odpowiadającym jego zainteresowaniom lub spełniającym jakieś jego marzenia. Kupując ukochanemu podarunek nie sugerujmy, że powinien zacząć intensywnie ćwiczyć (hantle), albo zapoznać się z twórczością naszej ulubionej autorki (pakiet książek). Może się bowiem okazać, że ów prezentowy kij ma dwa końce i my dostaniemy na Dzień Kobiet zestaw płyt z filmami akcji i rękawice bokserskie. To ma być prezent dla NIEGO, z okazji JEGO święta!

Znalazłam! Mój mąż dostanie w tym roku niezapomniany prezent, którego długo nie zapomni! Bo przecież nie zapomni lotu paralotnia z opcją… rejestracji video! Może polecę z nim?

Dzień Chłopaka już 30 września!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *