Potencja? Potencjalnie najlepsza!

Większość moich koleżanek przekroczyła już 35. rok życia (ja też, ale wiadomo… łatwiej przyznać się do koleżanek!). Nasi partnerzy są średnio starsi od nas o 3 – 5 lat. I co z tego? Właściwie nic! Ale u niektórych panów zaczęły pojawiać się pierwsze problemy z potencją, takie czasy… Zawrotne tempo życia, przytłaczająca ilość obowiązków, kredyty, brak czasu i sił na regularne uprawianie sportu, niezdrowa dieta, no i spadający poziom testosteronu – to wszystko ma negatywny wpływ na męską sprawność seksualną. Co możemy zrobić, by potencja była potencjalnie najlepsza? 

Sposoby na potencję

Zdrowa dieta to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu, a w przypadku problemów z erekcją warto sięgać po dodatkowe porcje owocówNajlepszą rzeczą, którą mężczyzna może zrobić dla siebie jest… zmiana trybu życia. To oczywiście nie zawsze jest możliwe od ręki – trzeba czasu, by zmienić wieloletnie przyzwyczajenia. Nie ma się też co oszukiwać – nie zmienimy wszystkiego. Ot, choćby kredyt, pewnie zostanie z nami jeszcze kilkanaście lat, a zatem nie rzucimy od tak dobrze płatnej pracy, bo… zwyczajnie nas na to nie stać. Jak więc możecie sobie pomóc, panowie? Wyjdźcie na słońce – godzina spędzona pod gołym niebem może podnieść poziom testosteronu nawet o ponad 60%, a dodatkowo światło słoneczne obniża poziom melatoniny. Zjedz banana, powąchaj wanilię i napij się soku z granatu – wszystko to poprawi przepływ krwi w organizmie, również w newralgicznym miejscu! Polub przytulanie i dotykanie swojej partnerki – tak ot, bez szczególnego powodu. Ten intymny rodzaj więzi i bliskość powodują, że organizmem zaczyna rządzić… oksytocyna, czyli hormon miłości. Możesz również oglądnąć romantyczny film – przytulając partnerkę, oczywiście!

Potencja w starciu z  bezlitosnymi statystykami

Suplementów mających poprawiać potencję jest na rynku sporo, warto wypróbować np. Permen Go! - działa!Według wyników badań problemy z potencją pojawiają się coraz szybciej – już około 1,5 miliona mężczyzn po 35 roku życia miewa kłopot z osiągnięciem erekcji (pełnej lub w ogóle). Na szczęście coraz powszechniejsze stają się medykamenty, które skutecznie pomagają poradzić sobie z problemem i coraz więcej mężczyzn śmiało z nich korzysta. Jednym z najpopularniejszych suplementów tego rodzaju jest PERMEN GO! Stosujący go mężczyźni wysoko oceniają jego efektywność: pomaga szybko wywołać oraz wzmocnić erekcję, a składniki są w pełni bezpieczne dla zdrowia. A więc… do boju panowie! Walczycie o własną prawność i satysfakcję: własną i waszej partnerki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *