Garnki Philipiak to eleganckie naczynia dla wymagających

Idealne garnki

Mama mojej mamy to niezwykle elegancka i energiczna starsza pani. Babcia uwielbia gotować i odkąd sięgam pamięcią zawsze gotowała. Każda wizyta u niej jest prawdziwą ucztą dla kubków smakowych. Przekonanie babci, że nie jest się głodnym graniczyło z cudem – chyba nikomu zresztą się to nie udało, a tylko najodważniejsi podejmowali próby negocjacji wielkości porcji lub ilości zjedzonych dokładek. W rodzinie krążą nawet legendy o wujku, który odmówił zjedzenia obiadu, bo rzekomo był już po – są to historie mrożące krew w żyłach, z przymrużeniem oka oczywiście! Ostatnio babcia kilka razy wspomniała o swoich garnkach, że zestarzały się szybciej niż ona i chyba będzie musiała je wymienić… Moja mama postanowiła, że kupimy jej mamie nowe naczynia – okazja ku temu nadarzy się już wkrótce, bo babcia w maju będzie obchodzić swoje 80-te urodziny.

Idealne garnki

Komplet naczyń marki Philipiak to dobry pomysł na prezentGarnki Philipiak to naczynia dla wymagających – eleganckie, proste, funkcjonalne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Naczynia wykonane są ze stali szlachetnej, która gwarantuje, że dania przygotowywane przez babcię będą jeszcze zdrowsze i jeszcze smaczniejsze (jeśli to oczywiście możliwe!), bo potrawy nie będą się przypalać, ani przywierać. Żadna substancja nie wydzieli się z naczynia i nie zakłóci smaku – również bigosu, czy kapusty z grochem. Garnki Philipiak wyposażone są w solidne grube dno (ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całym naczyniu), mocne i wygodne uchwyty, oraz idealnie szczelne i szklane pokrywki.

Odpowiedni komplet

Świetnej jakości klasyczne garnki PhilipiakBabcia najczęściej gotuje tylko dla dwóch osób: siebie i dziadka – potrzebuje więc przede wszystkim garnków małych i średnich. Zdarza się jej jednak przyjmować na niedzielnych obiadach całą rodzinę lub jej znaczącą część – wówczas przydają się duże garnki i jej wysłużony samowar, a także duże patelnie i rondel. Wszystkie te naczynia muszą się zatem znaleźć w nowym komplecie naczyń dla babci. Dorzucimy do tego jeszcze specjalne naczynie do gotowania makaronu, dzięki któremu babcine spaghetti będzie łatwiejsze do okiełznania.

Ruszamy na zakupy salonu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *