aranżacje łazienek

Najpiękniejsze aranżacje łazienek

Łazienka – duża czy mała – pełni w mieszkaniu bardzo ważną rolę. Dlatego jej urządzenie nie powinno być kwestią przypadku. Odpowiednio zaaranżowana łazienka powinna być ergonomiczna, funkcjonalna i przytulna. Szukasz inspiracji i pomysłu do urządzenia swojej łazienki? Poznaj najpiękniejsze aranżacje łazienek i znajdź wnętrze idealne dla siebie!

Aranżacje łazienek – nowoczesne i minimalistyczne

Obecnie bardzo modne są aranżacje łazienek w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Tego typu aranżacje pasują zarówno do dużych, jak i niewielkich łazienek. Styl minimalistyczny cechuje się czystością, gładkimi powierzchniami, minimalną ilością dodatków i innego wyposażenia, a niekiedy także wykorzystaniem produktów naturalnych w wykończeniu wnętrz, takich jak kamień czy drewno. Kolorem typowym dla wnętrz minimalistycznych jest biel przełamana innymi kolorami, takimi jak szarość, beże czy czerń. Brak tu krzykliwych kolorów, bogatych zdobień i przepychu. To styl idealny dla aranżacji łazienek. Oto najciekawsze pomysły:

aranżacje łazienek

aranżacje łazienek

aranżacje łazienek

aranżacje łazienek

A może łazienka w stylu królewskim?

Chociaż styl minimalistyczny bardzo pasuje do charakteru łazienki, nie każdy dobrze czuje się w takich wnętrzach. Dla nich doskonałym rozwiązaniem może być styl królewski, nazywany też stylem glamour. Charakteryzuje się bogatym zdobieniem, dominują w nim „królewskie” barwy, a więc złoto, srebro, czerwień, purpura. Mile widziane są tu lustra w bogato zdobionych ramach, duże, błyszczące żyrandole oraz zdobione meble. Taka łazienka jest synonimem luksusu i przepychu. Świetnie komponuje się z dużymi, luksusowymi mieszkaniami. Oto aranżacje łazienek w stylu królewskim:

aranżacje łazienek

aranżacje łazienek

aranżacje łazienek

aranżacje łazienek

Pomysłów i stylów aranżacji łazienek jest oczywiście wiele. Każdy z nas powinien dobrać ją tak, aby czuć się w łazience przytulnie i móc się zrelaksować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *