Aparat fotograficzny na warsztat

Z pasją na warsztaty

Postanowiłam zafundować sobie prawdziwą przyjemność. Nie, nie będzie to tygodniowy wypad do SPA, ani jednodniowy tour po salonach: kosmetycznym, fryzjerskim i odnowy biologicznej. Moją pasją od kilkunastu lat jest fotografia. Od kilku lat jestem szczęśliwą posiadaczką własnego „Nikosia” i choć aktualnie robię zdjęcia głównie mojemu potomstwu to jednak żywię nadzieję, że ten stan nie potrwa wiecznie. Dzieci podrosną, a ja za jakiś czas wrócę do fotografowania absolutnie wszystkiego, co mnie inspiruje, zachwyca lub ciekawi… A jak już wrócę to z przytupem, jako profesjonalnie przygotowana do pstrykania zdjęć absolwentka warsztatów fotograficznych! Zapisałam się!

Warsztaty fotografii są doskonałą propozycją zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów – każdy znajdzie coś dla siebie. Przeważa praktyka. Można oczywiście o robieniu zdjęć teoretyzować, ale lepiej je po prostu robić.
Jak się zapisać? Najlepiej krok po kroku lub – jak kto woli – klatka po klatce…

Wybierz temat

Co cię szczególnie interesuje? Chcesz się sprawdzić w nowych sytuacjach, pstrykając zdjęcia czemuś, czemu do tej pory nie poświęcałeś w ogóle uwagi? A może wolisz udoskonalić technikę fotografowania tego, co lubisz najbardziej? Do wyboru jest kilkanaście bloków tematycznych, m.in. fotografia produktowa i kulinarna, makrofotografia i fotografia dzikiej przyrody. Jeżeli stawiasz na emocje i ludzi – zdecyduj się na fotografię dziecięcą, ślubną, portretową lub fotografię aktu.

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z opisem wybranego tematu, przeczytaj czego będą dotyczyły zajęcia i rozwinięcie jakich zagadnień zaplanowano w ramach spotkania. Oprócz samej fotografii będzie również mowa o obróbce zdjęć, marketingu w sieci i promowania swoich dzieł? Super! Dowiedz się komu dedykowane są te konkretne warsztaty (początkującym czy zaawansowanym fotografom) i jaki poziom wiedzy powinieneś reprezentować, by jak najlepiej skorzystać z zajęć. Wielkość grupy również ma znaczenie – im grupa mniejsza, tym łatwiejszy i pełniejszy kontakt z prowadzącym (optymalnie ilość uczestników to 6-12 osób).

Dostępność

Pora na sprawdzenie dostępności wybranych warsztatów. Sprawdzamy daty i miejsce zaproponowane przez organizatora, a także godziny w jakich będą się odbywać zajęcia – musimy przecież zorganizować sobie dojazd. W cenie warsztatów są napoje i przekąski, a także kilka gadżetów, możliwość przetestowania sprzętu Nikona, wydrukowanie najlepszych zdjęć zrobionych podczas warsztatów… Zdecydowany?

Zapisz się! 

3 thoughts on “Z pasją na warsztaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *